Nowy Pas SBD 2021

1 025,00 zł
Brutto

Nowy pas do trójboju SBD wysokiej klasy

Pasy powyżej 3XL robione są na zamówienie, dlatego ich wysyłka może dłużej potrwać.

Ilość

  • UWAGA!!! Szanowny kliencie, informujemy, że od 01.01.2020r. podatnicy aby otrzymać fakturę VAT, muszą PODAĆ NUMER NIP W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA.
Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lipca 2019r./DZ.U.2019 poz 1520/ 
W przeciwnym razie WYDANIE FAKTURY BĘDZIE NIEMOŻLIWE UWAGA!!! Szanowny kliencie, informujemy, że od 01.01.2020r. podatnicy aby otrzymać fakturę VAT, muszą PODAĆ NUMER NIP W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA. Podstawa prawna: ustawa z dnia 4 lipca 2019r./DZ.U.2019 poz 1520/ W przeciwnym razie WYDANIE FAKTURY BĘDZIE NIEMOŻLIWE
  • Polityka bezpieczeństwa - bezpieczeństwo - zgodność z RODO. Państwa dane są u Nas bezpieczne oraz nie przekazywane innym podmiotom. Polityka bezpieczeństwa - bezpieczeństwo - zgodność z RODO. Państwa dane są u Nas bezpieczne oraz nie przekazywane innym podmiotom.

• Nowy pas będzie posiadał nowe logo SBD grawerowane diamentem na sprzączce, oraz wytłaczane na czarnej skórze. Sprzączka tak jak w poprzednim modelu będzie połączeniem zapięcia automatycznego z możliwością wybrania  dziurki.

• Czarna, olejowana skóra wykończona od środka czerwonym zamszem. W tym modelu czerwony zamsz przechodzi dodatkowy proces farbowania, w celu zapewnienia aby kolor utrzymywał się nawet przy najcięższych treningach.

• Angielska skóra wyprawiana przez 5 miesięcy w celu uzyskania wytrzymałości i twardości

• Zatwierdzony przez IPF o maksymalnej grubości 13 mm i szerokości 10 cm

Produkowane wyłącznie w Wielkiej Brytanii

 

Nowa tabela rozmiarów:


Opis

Kolekcja
Classic
Produkt
Pas