Opaski neoprenowe na kolana TS - Phantom

341,46 zł

  • W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru opasek na kolana zmierz obwód rzepki przy zablokowanym kolanie. W przypadku większych bądź mniejszych łydek, dobierz większy bądź mniejszy rozmiar.

  • Opcja tight fit jest o jeden rozmiar mniejszą opcją standard fit (jest jeden rodzaj opasek), jest węższa przez co trudniejsza do założenia, jest skierowana do osób które mają doświadczenie z wkładaniem tego typu sprzętu.

  • Najlepsze wsparcie stawów kolanowych dla sportów i treningów siłowych, używane przez najlepszych na świecie zawodników trójboju, podnoszenia ciężarów i strongmenów.

  • Stworzone do minimalizacji ryzyka kontuzji i polepszania wyników.

  • Akceptowane przez federację IPF o dopuszczalnej długości max 30 cm.

Rozmiar
Ilość
Czas wysyłki wydłużony

·         W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru opasek na kolana należy zmierzyć obwód rzepki przy zablokowanym kolanie. W przypadku większych bądź mniejszych łydek, należy dobrać odpowiednio większy bądź mniejszy rozmiar.

·         Opcja tight fit jest o jeden rozmiar mniejszą opcją standard fit (jest jeden rodzaj opasek), jest węższa przez co trudniejsza do założenia, jest skierowana do osób które mają doświadczenie z wkładaniem tego typu sprzętu. Opcja standard fit, powinna być wybierana przez osoby nie mające doświadczenia z tym sprzętem.

·         Sprzedawane jako para.

·         Najlepsze wsparcie stawów kolanowych dla sportów i treningów siłowych, używane przez najlepszych na świecie zawodników trójboju, podnoszenia ciężarów i strongmenów.

·         Projekt zarejestrowany i opatentowany przy współpracy z najlepszymi zawodnikami, trenerami i pracownikami służby zdrowia.

·         Stworzone do minimalizacji ryzyka kontuzji i polepszania wyników.

·         Akceptowane przez federację IPF o dopuszczalnej długości max 30 cm.

·         7mm materiał High Grade Neoprene.

·         Wzmocnione szwy zapewniają wytrzymałość produktu.

·         Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Opis

Kolekcja
Phantom
Produkt
Opaski na kolana